Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

20 Şubat 2014 Perşembe

Ben bu hayatın ta anasını. ;)Hayatım çocuklarımla bir başka güzel çok sevdiğim bir işim ,bir eşim ve iki çocuğum hayat benimde hatalarımla birlikte güzel ben bu hayatın ta anasını........;) şaka şaka çok seviyorum


 Ya resmi görünce anne kişisinde böyle bir cümle kurma isteği uyandı

Hayat gerçekten çok güzel nelermi yapıyoruz ......
Başlıyorum efem Karakaş malikanesinde durumlar şöyle anne işte baba da işte çocuklar bakıcı kontrolünde benim şehir dışı seyahatlerinde anneanne destekli bakıcı kontrollu ama çocuklar beni müthiş mutlu ediyor kendi sorumluluklarını almaları içten içe size oh olsun diyorum çünkü biliyorum evde olsam umurunda olmucak beylerin Arslan da müthiş bir olgunluk var hayatı olgunlukla idare ediyor Atahan tabiri caizse ta anasına tekmeyi atıyor hayatın;))
Sizi çok seviyorum yaa


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi