Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

28 Aralık 2013 Cumartesi

Suriyeli salgını

Bu kış çok şükür hasta olmadık derken iki gün önce öğretmeninin telefonuyla ağzıma geldi yüreğim yine "Atahan çok hasta dedi öğretmeni ,hemen gelin ."gelmemi gaza nasıl bastım bilemedim o kemeraltı trafiğini nasıl aştım yollar nasıl bitti anlamadım hiç .tabiiki ciddi bişey yok ama ben hala işteyken çocuklarımın geçirdiği her kötü vaktin sorumlusu benim sanki sabah çıkarken herşey yolundaydı herzamanki gibi anlına kondurduğum öpücükleri gönderdi beni işe minik oğlum gündüzü hastanede (hastaneler tıklım tıklım bu arada suriyelilerden bulaşan bir rahatsızlık bir salgın varmış patlıyasıcalar hastalıkları eksikti tövbe tövbeee )
Bugün neyse ki biraz iyiydi gözünü açabiliyor herzamanki Formula'nda şımarıklığına devam edebiliyor  çok şükür şimdimi ne yapıyorlar !mışıl mışıl uyuyorlar yavrularım annelerinde onları izlemenin mutluluğu ile huzur buluyor fani bedeni(ne biçim cümle oldu ama edebi eser gibi oldu;))

En sevecen hallerinden bir kare !büyümüşler dimi ama

25 Aralık 2013 Çarşamba

Eviminnuru yayında

Rutin olarak yazı yazmayalı çok uzun zaman oldu nerden başlasam acabaaa tarihe düşmek istediğim çok önemli bir not var ki Atahan'ın okul hikayesi:inanılmaz kötü başladı ama sadece ilk gün yaşattı bu stresi ikinci günden sonra herşey okalar güzeldi ki tatil günlerin de bile okula gitmek istiyor benim afacan tahmin edersiniz ki diğer afacanım öğretmen ev okul üçgeninde herşey yolunda gidiyor tamamiyle ağır abi modunda ona ben yetemiyorum bütün ikinci sınıflar böylemi acaba benim oğlumun sınıfımı çok illerden gidiyor
Soru şu hanımlar ;bir günün 3/8 ini uyuyan kızımız günün kaç saatini uyumuş olur?
Süreniz başladı ......;))

2 Aralık 2013 Pazartesi

nihayet burdayım

ne kadar özlemişim yazmayı klavyenin tuşlarına dokunmak ne kadar rahatlatıyomuş beni uzun zaman oldu yazmayalı çok şey değişti hayatımızda miniğim okullu oldu ben işe başladım babamız gelip yine gitti onca zaman nasıl özetlenir bilemiyorum ama biraz fotoğraf eklemek istiyorum
neredeeen;