Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

11 Mayıs 2013 Cumartesi

meleklerim büyüyosunuz


çok uzun zaman oldu aslında içimden gele gele post yazmayalı dolu dolu aksiliklerle geçen bir kış
ve yeniden yaz geliyor,çeceklerin polenlerin kokusunu çocuklarım yanımdayken içime çekerken
polene ve yeşilliğe alerjisi olan Atahan a güneşi görmeden kremini sürmem gerekiyor yusuf arslan  biz güneşin tadını çıkartırken koşturduysa eger hemen tişörtünü değiştirmem lazım....
izmir'in ve güneşin tadı çocuklarsız çıkmıyor ben millet....
gerçek duygularımı ifade edecek olursam kocan bir yılı eşim olmadan çocuklarımı tam randımanlı
hiçbirşeylerini eksik etmemeye çalışarak geçirdim niyemi yazamadım ?teknik arızalardan dolayı:)
fotoğraf yükleyemedim ve fotoğrafsız yazı eksik yazı  gibi geliyor sevgili okurum
atahanı okula vermediğime okadar pişman oldum ki çocuğum bana aşık bir şekilde büyüyor nerdeyse
sadece annesi var yavrumun hayatında kimse yok sanki ve bu beni inanılmaz rahatsız ediyor ona bu durumu anlatmaya çalışsamda kendisini ikna edemiyorum birtürlü .
iki çocuk arasında karşılaştırma yapmayın deniliyor ama ben yeri gelmişken parantez açarak belirtiyorum Yusuf arslan okula aşık büyüdü Atahan da bana sevgili okurum .
herkesi seviyorum ama en çok çocuklarımı seviyorum millet ben kaçanzi......

3 Mayıs 2013 Cuma

sinifimiz sanki bayram yeri gibi.......

Evet okulumuzda cokca konusulup birturlu yapilamayan okuma bayrami sonunda yapiliyor ve benim oglum sunucu onu calustirirken oyle heycanlaniyorum ki beni arslan sakinlestiriyor ben zaten cozemedim aramizdaki iliskiyi babamizin hic eve ugramadan gecirdigimiz bu koca okul donemindde arslan buyuk bir olgunlukla benim omzuna dayandigim kocam tekneni dibinde kalmis olan oumda bizim cocugumuz gibi oldu..fazla yuzverdim mi acaba diye dusunur oldum herif te dil pabuc gibi benimle konusurken sakin istemedigi birseyi anlatirken tane tane nlatabiluyor sunda ebe yavrum :(kardesine niye boyle agresifsin onlarin kavgalarini dinlemek bazen keyifli olmayabiliyor inanin herifler birbirlerine giriveriyorlar cogunlukta karismiyorum biri aglayarak geldiginde ikisinede ceza veriyorum organize etmek guc olor yahu .hadi eyvallah millet sizi seviyorum bana dua edincok isim var cook.