Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

27 Eylül 2012 Perşembe

büyük oğlum okulda ,minik oğlum iş başında:)


eveet birinci sınıf olduk sonunda biraz karmaşık oldu sanki bu yıl mini miniler, bizimkiler hani okula başladığında biz anneler duygusallaşırız ya öyle olmadı bu yıl sankilim anneler biraz şaşkın biraz üzgün minicik yavrularını okula gönderdiler(no comment)
benim sıpa şanslı 2006 doğumlu ve olması gereken yaşında birinci sınıfa  başladı fakat başladı başlamasına da hevesle okuma yazma öğrenmek için gittigi okulda tekrar anasınıfı oyunları oynamak canını sıkmaya başladı yavaş yavaş .sıkıcı şeyler hissettiğinde haliyle kendini yaramazlıga vuruyor ama tek kelimeyle düz duvara tırmanıyorlar ikisi birlik olup. teke tek birer beyfendi olan oğlanlarım bir araya gelince enerji patlaması yaşıyorlar resmen
kudurmalarına engel olamayınca bende evde daha çok patlamalarına izin veriyorum hatta beni de kendilerine benzetiyorlar, videonun dahasıda vardı ama orasını kestim zira bir anne ye yakışmayan hareketler vardı :)))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi