Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

25 Mart 2012 Pazar

canım çok yazmak istiyor ama vaktim yok:)

yine bir sabahın körü ben yine ayakta:)ama biraz hüzünlü:(eşimi yolcu ettim az önce salya sümük, güçlü bir karakterim vardır aslında kolay pes etmem, zorluklar vız gelir,hemen ağlamam(inancım sağlam olsun yeterki)ama bu gidişler sonrasında her zaman kapı kapandıktan sonra kapının arkasına oturur şöyle bir içimi dökerim yerdeki halıya salya sümük artık saçma sapan ne kadar o anda kaafaya takmadığımı düşündüğüm şey varsa aklıma gelir durduramam bir müddet kendimi ööyle süzülürüm şap gibi, sonra da ondan gelecek "sağ selamet ulaştım"haberine kadar içim pır pır beklerim geçen saatleri....
şimdi üzerimi giyincem en hızlısından günlük maraton a başlıcam önce kurs, sonra dersane, sonra iş güç:)
vakit geçiriyoruz işte ....
zamanı iyi kullanmak dileğiyle:))

4 yorum:

 1. Eh Allah kavuştursun bakalım o zaman :)
  Mendil vereyim mi?
  işlerin güçlerinde kolay gelsin işin rast gitsin,,,selamlar yeni haftan hayırlı olsunnnn,en yakışıklısından imzamıda attım,gideyim artık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işlemeli olsun mendilim ama:)
   ağlamak daha keyifli olur:)

   Sil
 2. Sabır.. Sabır.. Sabır.. Allah sabredenlerle beraberdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rabbim hepimizin yardımcısı olsun,sabrımız sonsuz

   Sil

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi