Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

10 Şubat 2012 Cuma

sen atakan'ın annesisin!

herkes bukadar seferber olmuşken gamze için ben farklı bir post yazamazdım
seni tanımıyorum gamze tanımam da gerekmez bir annenin sessis çığlığısın sen yaşamak istiyosun yavrun için ,çok sevdiğin eşin için ben senin için öyle yürekten dua ediyorum ki tesadüfen gördüm bloğunu ama içim acıdı göz yaşlarıyla okudum seni hissettiklerini bak hepimiz yanınızayız senin sen de kendini güçlü hisset artık ve dua et rabbim senin yanında ,ben yanındayım eğer yakında olsaydın inan elini tutmak için gelirdim yanına hadi kalk artık derdim kalk topla kendini iyi haberlerini takip edicem inşallah.

2 yorum:

  1. ne güzel bir bebiş bu yaa maşallah:)

    YanıtlaSil
  2. güzel yüzlü anne, kaç kez baktım bloguna kaç kez okudum o anlamlı yazısını bilmiyorum :( çok dua ediyorum rabbim yavrusuna bağışlasın

    YanıtlaSil

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi