Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

2 Ağustos 2009 Pazar

vay bee iki hafta geçmiş!

yerim senin kepçelerini;)
miniğim çimlerde;
meleğiim büyüyosun sen annem ama ben sizleri büyütürken biraz yoruluyorum galiba baksanıza bloğu sizin anılarınız için açtım güncellemeyeli ne kadar uzun zaman olmuş halbuki hep evdeydik oyunlar oynadık beraber vakit geçirmenin ne kadar değerli olduğunu öğrendik malum bu sıcakta izmir'de alışveriş merkezlerinden başka biryere gidilmiyor
meleğim sen nekadar mutlusun sence sana yeterince vakit ayırabiliyormuyum bana kızma olurmu sana vakit ayırabilmek için herşeyi programlamaya çalışıyorum ama bu işler programla falan olmuyor bırakacaksın tüm evin işlerini bizim temizlikçi hanıma bir telefon vakitten bol ne varki dolu dolu sekiz ay geçirdik seninle beraber ,meleğim hep gül olurmu annecim sakın kin tutma annenle baban hiç kinci değillerdir hep affedicidirler kırılırlar ama unutabilirler sende öyleol her seferinde yüreğin daha bir genişler kocaman yüreği olan sabrının sonunda selamete ermiş biri olacaksın sakın unutma annecim; tabii bazı şeyler avrdır başısonu aynıdır biz bunlara aramızda iki ucu moklu değnek deriz öyle durumlarda da sallıyosun tabiiki herşeyi oluruna bırakıyosun ha bide dua ediyosun hayırlıysa beri hayırsıssa geri diye ne kadarı kabul olursa artık emi canım benim şimdi inanılmaz uykum geldi hadi millet yazışırız;)

14 yorum:

 1. eskiden hergün güncellerdik şimdilerde yaz diemidir nedir kışında soguk dioz ortası yok:))maşalah barekallah kıs atahan büyümüşte oturur olmuş artık çok zor dönemdeler yazmak zor işş peşlerinden koşturmaca daha çok güzel bi hafta olsun arkadaşım hadi bay arayı çok açmayalım:))

  YanıtlaSil
 2. maşallah.ne tatlı.çok büyümüş.....

  YanıtlaSil
 3. maşallah ya
  o kepçeleri bende yiğim annesi malum pek zeki olur derler. Rabbim esirgesin. hayırlı günler

  YanıtlaSil
 4. hemşehrim dediğin gibi izmir çok sıcak yarın 37 dereceymiş bebiş çok şeker MaşaAllah Allah nazardan korusun

  YanıtlaSil
 5. havvanurcum zor vallahi hadi yazın parklara gidiyozkışa ev beklicez

  YanıtlaSil
 6. teşekkr ederim smilena . serrosecim taze gelin sanada teşekkürler
  hepinizede teşekkür ederim edrim arkadaşlar veletler büyüyo vallahi rabbim acılarını göstermesin;
  amiin

  YanıtlaSil
 7. Çok tat ve bence kepçeler ona çok yakışıyor:))

  YanıtlaSil
 8. hoş geldin kendini özlettin ALLAHIM mutlulugunuzu bozmasın

  YanıtlaSil
 9. teşekkürler fatmacım bu iki veletten başımı kaldıramıyorum ki neti açıyım ama sık yazmaya çalışçam caım benim
  kız pembe tatlar şimdi böyle diyoruz ama yavrum büyüyünce üzülürse?

  YanıtlaSil
 10. kuzumm yaaa o kepçeleriyle meşhur annesi ona çok yakışıyoo ailenin kepçesi çok tatlı yaa umarım hayatı boyunca hep böyle mutlu olur o gülücükler hiç eksilmez yüzünden teyzesinin kuzusuu :))

  YanıtlaSil
 11. teşekkür ederiz teyzesi yoktun nezaandır

  YanıtlaSil
 12. bizdede var bu rehavet sıcaktan mı neden çözemedim gitti. bu arada bıcırığın resimlerine bayıldım

  YanıtlaSil
 13. canım hayırlı,sağlıklı,bereketli ramazanların olsun.ne güzel yazmışsın oğluşuna.herşey gönlünce olsun.

  YanıtlaSil

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi