Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

15 Ocak 2009 Perşembe

dağ gezisi

aslında dün yazı yazmak istedim ama yetiştiremedim masum havanın sinsi güneşine aldanıp bir delilik yaptıkve halamızı da alıp inanmıycaksınız ama pikniğe gittik tabii piknik değilde dağ gezisi gibi oldu çocuklarımız temiz hava alsın aman bu pis dumanlı şehrin diğer yüzünüde görsünler diye çıktık dağlara babamızın deyimiyle çocuklar güneşi görüp d vitamini alsın diye..
çok güzel ve çok mutlu geçirdik temizhava bizi çok rahatlattı neşemiz keyfimiz yerine geldi ...morali bozuk olanlara tavsiyem arada böyle delilikler yapın aslında çocuklar hasta olur diye endişelenmedim değil ama arslan öylemutluydu ki koşturdu ordan geçen kuzuları ,atları,koca koca köpekleri görmekten çok hoşlandı minik oğlumda temiz hava aldı yüzünün rengi açıldı sanki onunda
çok uzun kaldık sanmayın sadece iki saate sığdırdık tüm olanları bize çook iyi geldi