Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

13 Kasım 2008 Perşembe

sıkıntılı ve heyecanlı günler

canım yavrum babası yurtdışından döndüğünden beri onun bir daha gitmeyeceğini birtürlü kabul edemiyor heralde babası her sabah işe giderken aynı sıkıntıyı yaşatıyor bana umarım bu sorunu aşabiliriz benide çok yoruyor onun sıkıntılırına çozüm bulamamak ruhumu çok yoruyor bunun yanın da heyecanla yakında ailemize katılacak olan yeni ferdimizin hazırlıkları sürüyor annaanesi ona çok güzel şeyler örmş bende bir yelek ördüm fotoğraf makinemiz arızalandı arslanımın sayesinde yapılınca hemen yeni fotoğrafları yayınlıcam ben şimdilik yusuf arslanımın fotoğraflarıyla yetinicem.....
(evde buna benzer bir görüntü var ama arslanım daha büyük biz eskisiyle yetinelim:))

saat çok geç oldu ama oğlum ve babası hala ayakta güreş yapıyorlar şimdi uyku saatimiz geçti tatlıyıda fazla kaçırdık annaanede, kuduruyolar eee babasınında küçük bir çocuktan farkı yok .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi