Hakkımda

Fotoğrafım
izmir, karşıyaka, Turkey
Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz? Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar.Hayat kısadır.Öyleyse hayatınızı sevin.Mutlu olun ve gülümsemeye devam edin. Sadece kendiniz için yaşayın ve; konuşmadan önce dinleyin, yazmadan önce düşünün, harcamadan önce kazanın, dua etmeden önce bağışlayın, incitmeden önce hissedin, nefret etmeden önce sevin, vazgeçmeden önce çabalayın, ölmeden önce yaşayın. Hayat budur.Onu hissedin,onu yaşayın ve ondan hoşnut olun.

17 Kasım 2008 Pazartesi

arslan dan seçmeler

arslanın çok hoşuna gitti bu araba anne lütfen bunu da ekleyelim dedi sen istersinde ben yapmaz mıyım canım yavrum böyle bir kamyon istedi babasından içine legolarını koyup inşaat alanına götürcekmiş a benim keltoroş oğlum mertcan lada ne güzel çıkmış sizi keltoşlar sizi.....
evyapçaklarmış pertcanı da içine koycakmış teyzesi duydun mu?
***
*
*

2 yorum:

  1. Teyzesi onu yer yer kıvırcık marulum benim ciddi çok güzel olmuş hatta banada bu fikri iyiki verdin çok iyi oldu yaa canlarım benim mertcanla sizi kocaman kocaman öpüyoruzzz :) :)

    YanıtlaSil
  2. Teyzesi onu yer yer kıvırcık marulum benim ciddi çok güzel olmuş yaa hatta banada bu fikri verdiğin için saol yaa valla çok iyi oldu canlerım benim mertcanla sizi kocaman kocaman öpüyoruz:):)

    YanıtlaSil

sevgili ziyaretçi yakışıklı bir imza atın emi